Onze medewerkers

Bij Hobéon werken ruim 30 mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Neemt u gerust contact op met één van onze medewerkers.

drs. Willem van Raaijen

wvr liggend web

willem.van.raaijen@hobeon.com
directeur - hoofd accreditatie

dr. Wes Wierda

ww liggend web

wes.wierda@hobeon.com 
directeur - hoofd persoonscertifcering

Inge Gies Broesterhuizen

igb liggend def2

inge.giesbroesterhuizen@hobeon.com 
MT-lid / senior adviseur

Roel van Krieken MSc rvk liggend web

roel.vankrieken@hobeon.com 
MT-lid / hoofd advies / senior adviseur

 
 

ing. Henk Benckhuijsen
20171123 hobeon 44 hbe liggend def

henk.benckhuijsen@hobeon.com 

senior adviseur

Jacqueline Boere 20180111 hobeon 32 jb liggend def

jacqueline.boere@hobeon.com
medewerker kandidatenadministratie

Matthijs Bosmb liggend web

matthijs.bos@hobeon.com 
adviseur

drs. G. Broers20180111 hobeon 53 gb liggend def

ger.broers@hobeon.com
senior adviseur

Mirjam Dijkman  

20180111 hobeon 74 mdmd liggend def

mirjam.dijkman@hobeon.com
medewerker team communicatie

Esther Duivenvoorden
ed liggend web

 esther.duivenvoorden@hobeon.com
(directie)secretaresse

 

Paul van Embden20171123 hobeon 09 pve liggend def

paul.van.embden@hobeon.com
adviseur

 logo hobeon fc zonder groep

 

Sam Graves

logo hobeon fc zonder groep
sam.graves@hobeon.com
junior adviseur 

Suzanne van Gulik BComn

20171123_hobeon_13_so_liggend_def.jpg

suzanne.van.gulik@hobeon.com 
adviseur

drs. Heleen Hanssens

hh liggend webheleen.hanssens@hobeon.com 
senior adviseur

Inge van der Hoorn MSc
20171123 hobeon 10 ih liggend def

inge.van.der.hoorn@hobeon.com 
adviseur

prof. mr. Pieter Huisman
20180111 hobeon 60 ph liggend def

pieter.huisman@hobeon.com 
senior adviseur

Sylvia Jansen - van der Noll
20171123 hobeon 19 sj liggend def

sylvia.jansen@hobeon.com 
medewerker bedrijfsbureau

Marisca Karsdorp BHRM
20171123 hobeon 33 mk liggend def

marisca.karsdorp@hobeon.com 
HR Business Partner Divisie Management Systems

Indra Khedoe
ik_liggend_def

indra.khedoe@hobeon.com 
medewerker kandidatenadministratie

Walter Koek

20171123 hobeon 17 wk liggend def

walter.koek@hobeon.com 
medewerker bedrijfsbureau

Daniëlle de Koning MSc20180111 hobeon 09 dk liggend def

danielle.de.koning@hobeon.com 
adviseur

José Koot
jk_liggend_def2.jpg

josé.koot@hobeon.com 
adviseur

drs. Marvin Leerdam MPM CMC 
20180111_hobeon_42_ml_liggend_def

marvin.leerdam@hobeon.com 
senior adviseur 

Manon van Mil

logo hobeon fc zonder groepmanon.van.mil@hobeon.com
junior adviseur 

Anneriek Mur
20180111 hobeon 05 am liggend def

anneriek.mur@hobeon.com 
medewerker kandidatenadministratie

drs. Bas Reijken CMC
20180111 hobeon 50 br liggend def

bas.reijken@hobeon.com 
adviseur

Barbara Remery
20180111_hobeon_19_brem_liggend_def

barbara.remery@hobeon.com 
adviseur

Bob Schakenbos BEc
20171123 hobeon 01 bs liggend def

bob.schakenbos@hobeon.com 
adviseur

Francine Stapert

20171123 hobeon 36 fs liggend deffrancine.stapert@hobeon.com 
secretaresse

Rianne Versluis

20180111 hobeon 23 rv liggend defrianne.versluis@hobeon.com 
senior adviseur

drs. Boudewijn Verstegen

20180111 hobeon 03 bv liggend def

boudewijn.verstegen@hobeon.com 
senior adviseur

drs. Inge Ville

iv liggend web

inge.ville@hobeon.com
senior adviseur

drs. Miranda Maring
20180111 hobeon 28 mm liggend def

miranda.maring@hobeon.com 
adviseur

Jobien Keijser

logo_hobeon_fc_zonder_groep.jpgjobien.keijser@hobeon.com
Medewerker kanditatenadministratie

Sandra Luijten

logo_hobeon_fc_zonder_groep.jpgsandra.luijten@hobeon.com
Certificatiecoordinator

.