Onze medewerkers

Bij Hobéon werken ruim 40 mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Neemt u gerust contact op met één van onze medewerkers.

drs. Willem van Raaijen
20180111 hobeon 26 wvr liggend def

w.vanraaijen@hobeon.nl
directeur - hoofd accreditatie

dr. Wes Wierda

wes wierda grijze achtergrond 2

w.wierda@hobeon.nl 
directeur - hoofd persoonscertifcering

Ir. Fred de Bruijn
20171123 hobeon 27 fb liggend def

f.debruijn@hobeon.nl
MT-lid / hoofd advies - senior adviseur

Inge Gies Broesterhuizen

igb liggend def2

i.giesbroesterhuizen@hobeon.nl 
MT-lid / senior adviseur

Roel van Krieken MSc
20180111 hobeon 35 rvk liggend def

r.vankrieken@hobeon.nl 
MT-lid / adviseur

.

Ellen Andela MA
20180111 hobeon 12 ea liggend def

e.andela@hobeon.nl
adviseur

ing. Henk Benckhuijsen
20171123 hobeon 44 hbe liggend def

h.benckhuijsen@hobeon.nl
senior adviseur

dr. Gertie Blaauwendraad
20180111 hobeon 32 jb liggend def

g.blaauwendraad@hobeon.nl 
senior adviseur

Jacqueline Boere
20180111 hobeon 32 jb liggend def

j.boere@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

Matthijs Bos

 

 

Foto volgt

 

 

 

m.bos@hobeon.nl
adviseur

drs. G. Broers20180111 hobeon 53 gb liggend def

g.broers@hobeon.nl
senior adviseur

 Mirjam Dijkman  

20180111 hobeon 74 mdmd liggend def

m.dijkman@hobeon.nl
medewerker communicatie

Paul van Embden20171123 hobeon 09 pve liggend def

p.vanembden@hobeon.nl 
adviseur

Nellie Giskes

 

Foto volgt




  

n.giskes@hobeon.nl
medewerker kandidatenadministratie

Suzanne van Gulik BComn

20171123_hobeon_13_so_liggend_def.jpg

s.vangulik@hobeon.nl 
adviseur

Corrie Herben
20180111 hobeon 38 ch liggend def

c.herben@hobeon.nl 
(directie)secretaresse

Inge van der Hoorn MSc
20171123 hobeon 10 ih liggend def

i.vanderhoorn@hobeon.nl 
adviseur

Jacoline Houtman
20171123 hobeon 25 jh liggend def bril

j.houtman@hobeon.nl
controller

prof. mr. Pieter Huisman
20180111 hobeon 60 ph liggend def

p.huisman@hobeon.nl 
senior adviseur

Sylvia Jansen - van der Noll
20171123 hobeon 19 sj liggend def

s.jansen@hobeon.nl 
medewerker bedrijfsbureau

Marisca Karsdorp BHRM
20171123 hobeon 33 mk liggend def

m.karsdorp@hobeon.nl 
hr adviseur

Indra Khedoe
ik_liggend_def

i.khedoe@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

Walter Koek

20171123 hobeon 17 wk liggend def

w.koek@hobeon.nl 
medewerker bedrijfsbureau

 

Daniëlle de Koning MSc
20180111 hobeon 09 dk liggend def

d.dekoning@hobeon.nl 
adviseur

.

José Koot
jk_liggend_def2.jpg

j.koot@hobeon.nl 
adviseur

Roel van Krieken MSc
20180111 hobeon 35 rvk liggend def

r.vankrieken@hobeon.nl 
adviseur

drs. Marvin Leerdam MPM
20180111_hobeon_42_ml_liggend_def

m.leerdam@hobeon.nl 
senior adviseur - brandmanager

Annemieke Looijenstein BA
20180111 hobeon 47 al liggend def

a.looijenstein@hobeon.nl 
adviseur

Rob van der Made
20180111 hobeon 44 rm liggend def

r.vandermade@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Miranda Maring
20180111 hobeon 28 mm liggend def

m.maring@hobeon.nl 
adviseur

Anneriek Mur
20180111 hobeon 05 am liggend def

a.mur@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

Bas Reijken MSc
20180111 hobeon 50 br liggend def

b.reijken@hobeon.nl 
adviseur

Aga Reijnboutt

 

 

Foto volgt

 

  

a.reijnboutt@hobeon.nl
adviseur

Barbara Remery
20180111_hobeon_19_brem_liggend_def

b.remery@hobeon.nl 
adviseur

Bob Schakenbos BEc
20171123 hobeon 01 bs liggend def

b.schakenbos@hobeon.nl 
adviseur

Gladys Simonis MA
gsi_liggend_def2

g.simonis@hobeon.nl 
adviseur

Francine Stapert

20171123 hobeon 36 fs liggend def

f.stapert@hobeon.nl 
secretaresse

drs. Hans Stoltenborg

20180111 hobeon 56 gs liggend def

g.stoltenborg@hobeon.nl 
senior adviseur

Rianne Versluis

20180111 hobeon 23 rv liggend def

r.versluis@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Boudewijn Verstegen

20180111 hobeon 03 bv liggend def

b.verstegen@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Willem de Vries

20171123_hobeon_47_wdv_liggend_def

w.devries@hobeon.nl 
senior adviseur