Onze medewerkers

Bij Hobéon werken ruim 40 mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Neemt u gerust contact op met één van onze medewerkers.

Wienke Blomen
20180111 hobeon 71 wb liggend def

w.blomen@hobeon.nl
directeur

Rob van der Hoorn MBA CMC
20180111 hobeon 17 rh liggend def

r.vanderhoorn@hobeon.nl
directeur

Ir. Fred de Bruijn
20171123 hobeon 27 fb liggend def

f.debruijn@hobeon.nl
partner

drs. Ruud van der Herberg
20180111 hobeon 14 rhb liggend def

r.vanderherberg@hobeon.nl
partner

drs. Willem van Raaijen
20180111 hobeon 26 wvr liggend def

w.vanraaijen@hobeon.nl
partner

ing. Henk Benckhuijsen
20171123 hobeon 44 hbe liggend def

h.benckhuijsen@hobeon.nl
senior adviseur

Ellen Andela MA
20180111 hobeon 12 ea liggend def

e.andela@hobeon.nl
adviseur

Hanneke Bleijs BSc
20171123 hobeon 04 hb liggend def

h.bleijs@hobeon.nl
adviseur

Jacqueline Boere
20180111 hobeon 32 jb liggend def

j.boere@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

drs. Fokke Brouwer
20171123 hobeon 42 fbwr liggend def

f.brouwer@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Ger Broers
20180111_hobeon_53_gb_liggend_def.jpg

g.broers@hobeon.nl
senior adviseur

Mirjam Dijkman
20180111_hobeon_74_md_liggend_def

m.dijkman@hobeon.nl 
medewerker communicatie

Paul van Embden
20171123 hobeon 09 pve liggend def

p.vanembden@hobeon.nl 
adviseur

Inge Gies Broesterhuizen
20171123_hobeon_29_igb_liggend_def

i.giesbroesterhuizen@hobeon.nl 
adviseur

Suzanne van Gulik - Oostrom
20171123_hobeon_13_so_liggend_def.jpg

s.vangulik@hobeon.nl 
adviseur

ir. Jos de Gooijer
20171123 hobeon 38 jg liggend def

j.degooijer@hobeon.nl 
adviseur

Corrie Herben
20180111 hobeon 38 ch liggend def

c.herben@hobeon.nl 
(directie)secretaresse

prof. mr. Pieter Huisman
20180111 hobeon 60 ph liggend def

p.huisman@hobeon.nl 
senior adviseur

Inge van der Hoorn MSc
20171123 hobeon 10 ih liggend def

i.vanderhoorn@hobeon.nl 
adviseur

Jacoline Houtman
20171123 hobeon 25 jh liggend def bril

j.houtman@hobeon.nl
controller

Sylvia Jansen - van der Noll
20171123 hobeon 19 sj liggend def

s.jansen@hobeon.nl 
medewerker bedrijfsbureau

Marisca Karsdorp BHRM
20171123 hobeon 33 mk liggend def

m.karsdorp@hobeon.nl 
hr adviseur

Indra Khedoe

 

 

 

Foto volgt

 

 

i.khedoe@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

-

Walter Koek

20171123 hobeon 17 wk liggend def

w.koek@hobeon.nl 
medewerker bedrijfsbureau

Daniëlle de Koning MSc
20180111 hobeon 09 dk liggend def

d.dekoning@hobeon.nl 
adviseur

José Koot

 

 

 

Foto volgt

 

 

j.koot@hobeon.nl 

adviseur

Roel van Krieken BEd
20180111 hobeon 35 rvk liggend def

r.vankrieken@hobeon.nl 
adviseur

Roel Klaassen

 

 

 

Foto volgt

 

 

r.klaassen@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Marvin Leerdam MPM
20180111_hobeon_42_ml_liggend_def

m.leerdam@hobeon.nl 
senior adviseur

Annemieke Looijenstein BA
20180111 hobeon 47 al liggend def

a.looijenstein@hobeon.nl 
adviseur

Rob van der Made
20180111 hobeon 44 rm liggend def

r.vandermade@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Miranda Maring
20180111 hobeon 28 mm liggend def

m.maring@hobeon.nl 
adviseur

Anneriek Mur
20180111 hobeon 05 am liggend def

a.mur@hobeon.nl 
medewerker kandidatenadministratie

Inge Otto MA
20180111 hobeon 66 io liggend def

i.otto@hobeon.nl 
adviseur

Barbara Remery
20180111_hobeon_19_brem_liggend_def

b.remery@hobeon.nl 
adviseur

Bas Reijken MSc
20180111 hobeon 50 br liggend def

b.reijken@hobeon.nl 
adviseur

Bob Schakenbos BEc

20171123 hobeon 01 bs liggend def

b.schakenbos@hobeon.nl 
adviseur

Gladys Simonis

 

 

 

Foto volgt

 

 

g.simonis@hobeon.nl 
adviseur

Francine Stapert

20171123 hobeon 36 fs liggend def

f.stapert@hobeon.nl 
secretaresse

drs. Hans Stoltenborg

20180111 hobeon 56 gs liggend def

g.stoltenborg@hobeon.nl 
senior adviseur

Rianne Versluis

20180111 hobeon 23 rv liggend def

r.versluis@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Boudewijn Verstegen

20180111 hobeon 03 bv liggend def

b.verstegen@hobeon.nl 
senior adviseur

drs. Willem de Vries

20171123_hobeon_47_wdv_liggend_def

w.devries@hobeon.nl 
senior adviseur

dr. Wes Wierda

20180111 hobeon 63 ww liggend def

w.wierda@hobeon.nl 
senior adviseur